POWIEDZ, CZEGO POTRZEBUJESZ.

THINK ZNAJDZIE ROZWIĄZANIE

THINK tworzy systemy dopasowane do oczekiwań klientów, którym zależy na sprawnym zarządzaniu i kontroli ryzyka. Oferuje przede wszystkim aplikacje mobilne usprawniające takie obszary działalności firmy jak: produkcja, logistyka, sprzedaż i magazynowanie.

Jak THINK rozwiązuje problemy? Właśnie tak.

Revisto - aplikacje mobilne dla firm

Think revisto

mobilny asystent handlowy

Revisto wspiera pracę przedstawicieli handlowych oraz zarządzających grupą pracowników terenowych. Oparty na stałym przepływie informacji pomiędzy siedzibą firmy a pracownikami, ułatwia komunikację w obie strony. Główną zaletą systemu jest pełna automatyzacja procesu sprzedaży.

verto

Think espiro

mobilna obsługa magazynu

System klasy WMS umożliwiający realizację wszystkich operacji magazynowych związanych z obrotem artykułami w obrębie magazynu i cyklu produkcyjnego, a także przyjmowanie i wysyłanie produktów. Zwiększa to stopień kontroli, optymalizuje pracę i pozwala na wyeliminowanie obsługi papierowej.

credo

Think credo

mobilna obsługa produkcji

Nowoczesny, inteligentny system, zapewniający obsługę i kontrolę procesów zachodzących na każdym etapie produkcji. Gromadzi historię zleceń, co umożliwia póżniejszą analizę danych i badanie efektywności pracowników.

Quello - system TMS do zarzadzania transportem

Think quello

trasowanie i ewidencja dostaw

Quello pozwala wygenerować optymalne trasy dostaw zamówionego towaru. Uwzględnia przy tym takie parametry, jak koszty realizacji dostaw oraz dostępne środki i metody transportu. System posługuje się danymi adresowymi, które wykorzystuje do geolokalizacji. Użycie map cyfrowych umożliwia zaplanowanie tras oraz ich wizualizację.

elisjo

Think elisjo

internetowa strefa klienta

Dzięki platformie Elisjo działającej w przeglądarce internetowej, klienci mają możliwość złożenia zamówienia bez udziału sprzedawcy. To praktyczne rozwiązanie może być zintergrowane z dowolnym systemem ERP. Umożliwi to synchronizację danych dotyczących stanów magazynowych i cen z informacjami na temat złożonych zamówień.

prismo

Think prismo

uniwersalna platforma integracyjna

Aplikacja zaprojektowana w celu zapewnienia nieprzerwanego i w pełni zautomatyzowanego przepływu danych pomiędzy systemami, które funkcjonują w firmie (ERP, SFA, WMS, inne). Umożliwia również uruchamianie zdefiniowanych wcześniej zadań informatycznych dowolnego typu.

reco

Think reco

mobilny inwentaryzator magazynu

System opiera się na wykorzystaniu przenośnych urządzeń skanujących do przeprowadzania inwentaryzacji artykułów w magazynie. Nie wymaga instalacji sieci bezprzewodowej, a jedynie urządzeń PDA wyposażonych w skanery kodów kreskowych.

uzupelniajace

Uzupełniające

  • PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE
  • INTERFEJSY SPEDYCYJNE
  • MOBILNY VANSELLING MAV
  • SERWISY KORPORACYJNE

systemy na życzenie

THINK tworzy systemy informatyczne niespotykane powszechnie na rynku. Stosując ulepszaną przez lata metodologię tworzenia oprogramowania, podejmuje się budowania systemów informatycznych dla zaspokojenia specyficznych potrzeb klienta. Pomimo istnienia w dzisiejszym świecie wielu zaawansowanych funkcjonalnie i technologicznie aplikacji wyspecjalizowanych dla określonych branż, w każdej firmie pojawiają się dodatkowe obszary, które nie mogą być objęte systemami typu ERP, CRM, WMS, TMS, SFA itp. W takich sytuacjach THINK często wychodzi z propozycją rozwiązań, uwalniających klienta od setek plików Excel, dokumentacji papierowej i informacji przechowywanej wyłącznie w głowach pracowników.