Uzupełniające

uzupelniajace

Programy lojalnościowe

THINK tworzy różnorodne programy promocyjne i lojalnościowe oparte na zbieraniu punktów naliczanych w dowolny sposób oraz wymianie ich na wartościowe nagrody. Zapewnia kompleksowy system dla użytkowników zewnętrznych wraz z pulpitem do obsługi, oraz system zarządzania programem dla kierowników regionalnych oraz administratora.

 

Interfejsy spedycyjne

THINK oferuje pełną integrację rozwiązań wykorzystawanych przez klienta lub rodzimy system THINK Espiro, z systemami przewoźników. Umożliwia to automatyczne wystawianie zleceń i listów przewozowych, oraz drukowanie ich wraz z etykietami. Interfejsy THINK umożliwiają także dwustronne wiązanie listu przewozowego z dokumentem wydaniowym, oraz odwrotnie.

Mobilny Vanselling

Mobilny Vanselling to modyfikacja systemu THINK Revisto, który pozwala przeprowadzać sprzedaż bezpośrednią z samochodu. Obsługuje drukarki mobilne i umożliwia wydruk dokumentów sprzedażowych oraz kasowych. Zarządza także podręcznym magazynem przedstawiciela handlowego i automatycznie rozporządza dokumentami wydania towaru.

 

Serwisy korporacyjne

THINK buduje kompleksowe serwisy korporacyjne zintegrowane w pełni z systemem zarządzania firmą. Udostępniają one klientom spersonalizowane informacje, zawierają własną strefę klienta dostępną po zalogowaniu i udzielają informacji o danych teleadresowych, warunkach handlowych, promocjach, płatnościach i fakturach oraz sprzedaży. Umożliwiają zdalne składanie zamówień do centrali z uwzględnieniem rabatów klienta i aktualnych promocji oraz dostępności towaru i stanów magazynowych.